• Typ:
 • Kategorie:

VELKÝ ROZBOR PREZIDENTSKÝCH KANDIDÁTŮ #29

  • PO ŽNÍCH K TURKOVI
  • V.O.X. NEWS
Sdílet

Audio verze

Napsat komentář

15 komentářů

 1. George Cowley napsal:

  Filipe, pro lidi je problém že jsi frajer a jsi bohatý…

 2. Jan Šerý napsal:

  Když už mluvíte na začátku o konstruktivní kritice, vzpomněl jsem si na jeden komentář, který jsem kdysi psal na YT. Promiňte, že je dnes úplně mimo téma.

  Když začínala válka na Ukrajině, Filip řekl, že v případě napadení Česka by měli mít muži možnost odejít/utéct a nebojovat, pokud by se dobrovolně vzdali občanství. Já nejsem žádný bojovník, doktor apod. a myslím, že nejužitečnější bych byl, kdybych pracoval v zahraničí a Česko ve válečném stavu podporoval finančně a materiálně.
  Zasloužil bych si v takovém případě ztrátu českého občanství?

  1. Martin Navalaný napsal:

   Řekl bych ze i ve válce se hodí doktoři, kteří mohou ošetřovat zraněné.

 3. Tomáš Kulíšek napsal:

  Já doufám, že Filip bude mít jasný názor na to, koho bude volit včas, protože já jakožto dvacetiletý občan s liberálními názory, si nejsem schopný vybrat aktuálně. A určitě budu potřebovat ještě nějaký díl, po kterém doufám, už budu blízko ke své volbě prezidenta.

 4. Lukáš Pospíšil napsal:

  U paní Danuše Nerudové se obávám toho, že je schopná nám zakázat i hru „Černý Petr.“ Protože pokud by se dozvěděla, že černého Petra nikdo nechce a když ho získá, tak se ho snaží, co nejrychleji zbavit, tak by to mohlo u ní vzbudit velké naštvání. A pokud by černý Petr ještě byl náhodou homosexuál, tak tady máme její podporu BLM a LGBTQ+ s cílem tuto hru stoprocentně zrušit. Za mě Nerudová rozhodně NE!

 5. Tomáš Hanzl napsal:

  Při představě, že je v druhém kole kandidát koalice Spolu (generál Pavel) vs Andrej Babiš, tak je to opravdu složitá volba. Kandidátů na prezidenta je dost, ale těch relevantních je minimum.

 6. Robert Ferenc napsal:

  BOHUZEL NENI Z CEHO VYBIRAT !! JINAK ZDRAVIM Z AUSTRALIE

  1. Robert Ferenc napsal:

   BOHUŽEL NENÍ Z ČEHO VYBÍRAT !! JINAK ZDRAVÍM Z AUSTRÁLIE

 7. Jozef Šuňal napsal:

  Dovolím si připomínku k Babišovi.Babiš přiunal že byl komunista dokonce uvedl že tam vstoupil aby mohl dělat svojí práci a nebyl tak statečný jako Vaclav Havel.Co popírá že byl aktivním členem Stb.Pan Pavel nejdřív přiznal členství v KSČ protože chtěl být vysadkařem až po úniku informaci tedy přiznal že studoval na rozvědčíka zaobaloval to že vlastně byl polodemokratický kontraš vlastně skoro jako Bond školu poctivě dokončil v roce 1991 a to v době kdy bylo Československo ještě ve Varšavské smlouvě.Dodnes není kolem něho jasno takže kfybych já musel vybrat z těch dvou tak za mne Babiš😏

 8. Lukáš Benda napsal:

  Podle vyjádření ministerstva neověřuje platnost podpisu, ale platnost údajů OČ a adresy. Nagenerovat stovky podpisů zvládne každá pošťačka či revizor, nemluvě o lidech s přístupem k databázím velkých firem (banky, telefonní společnosti, sázkové kanceláře, velké řetězce).

  Vzledem k tomu, že nemám šanci zkontrolovat jestli nejsem na některé petici posepsán, nemohu svůj podpis rozporovat a tak se nikdo nedozví, jestli některý kandidát prostě nezkopíroval „podpisy“ z nějaké databáze.

  Nejde jen o důvěryhodnost kandidáta, ale o důvěryhodnost každého člověka v teamu až na úroveň placených brigádníků, kteří podpisy sbírali.

 9. Tomáš Londa napsal:

  Doporučoval bych panu Turkovi podívat se na tuto krátkou přednášku paní Nerudové: https://www.youtube.com/watch?v=RJuBCM98SzM&t=471s&ab_channel=Sm%C3%ADchovsk%C3%A1SP%C5%A0agymn%C3%A1zium možná by pak přestal věřit, že je „ekonomka“.

VELKÝ ROZBOR PREZIDENTSKÝCH KANDIDÁTŮ #29

Ve 29. dílu pořadu „Po žních k Turkovi“ Filip Turek s Gabrielou Sedláčkovou proberou nejen, zda bude Filip volit SPD, jestli patří přímá volba prezidenta
do našeho systému, jak složitá je amnestie, kdo by pravděpodobně vyhrál v nepřímé volbě prezidenta, nebo jak by měl vypadat správný prezident naší země.
V závěru videa je zhodnocení všech prezidentských kandidátů.

Datum vydání

4 prosince, 2022

Délka

1:02:32

Moderátor

 • Filip Turek
 • Gabriela Sedláčková

Reviews for VELKÝ ROZBOR PREZIDENTSKÝCH KANDIDÁTŮ #29

15 Reviews
Posunout nahoru
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze návštěvnosti. View more
Akceptovat
Zamítnout