• Typ:
 • Kategorie:

TRANSGENDERISMUS #2

  • TRIANGL
  • V.O.X. POPULI
Sdílet

Audio verze

Napsat komentář

10 komentářů

 1. Denis Čierník napsal:

  Zajímavý rozhovor přesně toto jsem od kanálu Vox čekal. Já osobně toto téma nesnáším. Trans věci jdou mimo mě nemám to rád atd. ALE ! Teď se pěkně ukázalo to co jsem si myslel. Holka a kluk. Gender fluid schopen být v klidu když ho NEznalá osoba osloví podle toho jak vypadá je za mě v pohodě. Mám ale příhodu s jednou osobou která na mě vyloženě vyjela za to žě MU neříkám ONA to je za mě stupidita. Ale nakonec super rozhovor a díky 5 z 5

 2. Martin Navalaný napsal:

  Za mě super pořad i když první díl mě docela zklamal, ale tento díl pecka!

 3. Kamil Kvasnička napsal:

  Trans lidi, který to dotáhnout maj „koule“ a můj respekt. Ale utvrdil jsem se v tom, že fluid je totální kokotina, která je podle mého spíš rozmar než reálné přesvědčení nebo možná víc psychická porucha… Ten člověk vlastně podle odpovědí vůbec neví, proto je asi fluid, prostě neví. Oba trans za mě palec nahoru!

 4. Profile photo ofDromed Zbyněk Drozd napsal:

  Terka s Petrem super. Super názory. Hodně mi otevřeli oči a změnil jsem nazor na trans lidi. Který mi pokřivili právě takoví fluid kokoti co se snaží jen zviditelnit a kazí to všem co mají skutečné problémy. Pořád jsem názoru že se to týká promile populace a mělo by se to řešit individuálně. Rozhodně to není celospolečenské téma. Naopak to těm lidem škodí.

 5. Profile photo ofDromed Dromed napsal:

  Terka s Petrem super. Super názory. Hodně mi otevřeli oči a změnil jsem nazor na trans lidi.

 6. Tomáš Keprt napsal:

  Tak jsem byl příjemně překvapen. Ten kluk a holka byli v pohodě, ten neutrální je až moc přesvědčený o tom, že je super že tak moc kričí do světa svoje potřeby. Každopádně na tom klukovi bych nikdy nepoznal že někdy byl holkou – na holce ty mužské rysy trochu zůstaly, ale každopádně není nijak škaredá. Ten neutrál byl hodně nervózní, trochu zadrhával ale chápu před kamerou a většinou proti názoru 2 lidí. Každopádně mají všichni 3 můj respekt, že do toho šli. V podstatě to nedělám ale poslal jsem podporu a doufám že budou další díly. PS: nechcete založit pravidelné členství ? Třeba i minimální částkou ať máte nějakou podporu.

 7. Patrik Morys napsal:

  Terka s Petrem super důvody mají ve svém postoji jasno vůči svému vnímání ostatních lidí a zase naopak. Z jejich pohledu se mi lépe rozšířili obzory než doposud, takřka ve všech věcech jim dávám zapravdu. S Vojtou se mi nedařilo ztotožnit, nemám absolutní problém s tím jak se cítí ale nemohu akceptovat pohled seznámíme se a hned jak ti řeknu jak se cítím tak tak mě oslovuj, já osobně bych si k tomu cestu našel rád sám a ne pohledem že jsem k tomu tlačen. Myslím si že je to na škodu pro obě strany. Každopádně je tento pořad velice zajímavý a už se těším na další skupinu lidí která se sejde u jednoho stolu.

 8. Vojtěch Stiblo napsal:

  Chtělo by to udělat zákaznicky jednodušší web, 5 minut jsem hledal tohle video, na ytb bylo pod žaštitou populi, tam to ale vůbec není, je to někde uplně jinde. Jinak při registraci jsem musel asi třikrát odesílát registraci než fungovala a platba člentsví taky až na 2. pokus proběhla, jsou to malé věci, ale je určitě důležité to mít v pořádku. Jinak kontent je pecka, baví mě velká čast vašich rozhovorů a tak dále, jen jsem na to chtěl upozornit. Mějte se hezky

 9. Alfons Parakliste napsal:

  Takže. Ve videu je chlapík co vypadá jako chlapík, mluví jako chlapík a chová se jako chlap. Takže to je prostě chlap. Pak je tam holka. Co vypadá jako holka, mluví jako holka, a chová se jako holka. Takže je to prostě holka. A celkem hratelná 🙂 Není co řešit. A pak je tam kluk co má „problém“ s tim že má „problém“ a tak nějak to z něj vyzařuje. Opravdu netušim jestli se ho mám ráno zeptat jak se cítí. Je to teda bisexuální kluk nebo jak teda? Jak ho mám oslovovat? Takže když ho potkám v normálu je to kluk a jestli se nalíčí tak nemám problém ho oslovovat jako holku. Nebo co konkrétně chce. Nějak sem ho nepochopil.

 10. Daniel Duben napsal:

  „Ja jsem holka, on je kluk, my nejsme transgender.“ hustý. Palec nahoru.

TRANSGENDERISMUS #2

2. díl diskusního pořadu Triangl – jedno téma – tři názory. Tentokrát s trans female, trans male a gender fluid na téma vnímání pohlaví v současné společnosti. Přináší produkce V.O.X. TV.

Datum vydání

10 listopadu, 2019

Délka

35:10

Reviews for TRANSGENDERISMUS #2

10 Reviews
 • Profile photo ofDromed
 • Profile photo ofDromed
Posunout nahoru
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze návštěvnosti. View more
Akceptovat
Zamítnout