• Typ:
 • Kategorie:

MIREK TOPOLÁNEK: U ODS A PETRA FIALY MI CHYBÍ LEADERSHIP #30

  • V.O.X. TALK
  • V.O.X. NEWS
Sdílet

Audio verze

Napsat komentář

2 komentáře

 1. Martin Vrána napsal:

  Páni tak se nám tu Topol právě přiznal k porušení poslaneckého slibu, když věděl, že Lisabonská smlouva pro nás není dobrá a stejně ji podepsal. Myslím že po té měla následovat otázka co, nebo kolik pan Křetinský za ten podpis dostal.

 2. Martin Zamastil napsal:

  Hezky rozhovor, diky. Co si myslim ja problem nejake dlouhodoba vize statu. To neustale stridani a placani ode zdi ke zdi, je frustrujici.
  Proc nemame nejaky vyssi cil treba, chceme byt zemi kde se vice premysly nez montuje, chceme mit maly stat a velkou svobodu a zodpovednost a tomu vse prizpusobit. No nic zase snim … kazdopadne diky
  Ps. vzdy skoda tech afer ktere byly a nemusely (pandury, Berluskony, …) treba to mohlo byt jinak 🙂

MIREK TOPOLÁNEK: U ODS A PETRA FIALY MI CHYBÍ LEADERSHIP #30

Mirek Topolánek, bývalý vrcholový politik, premiér České republiky, 2002-2010 byl po Václavu Klausovi předsedou ODS. V posledních letech se věnuje komentování a glosování aktuálních situací, například v pořadu Topolshow a na Twitteru. Jeho velkou životní součástí je také business, který dělal před i po politice. Co stálo za krachem plynovod Nabucco? Jak vnímá vládu Petra Fialy? Které kroky by měl Fiala a Jurečka podniknout? To vše a mnohem více se dozvíte v našem novém dílu V.O.X. TALK!

Datum vydání

13 dubna, 2023

Délka

49:03

Moderátor

 • Gabriela Sedláčková

Host

 • Mirek Topolánek

Reviews for MIREK TOPOLÁNEK: U ODS A PETRA FIALY MI CHYBÍ LEADERSHIP #30

Posunout nahoru
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze návštěvnosti. View more
Akceptovat
Zamítnout