JAN TOMÁNEK: KVŮLI PŘEHNANÉ POMOCI UKRAJINĚ, TRPÍ ČESKÝ OBČAN. #18

    • V.O.X. TALK
    • V.O.X. NEWS
Sdílet

Audio verze

Napsat komentář

1 komentář

  1. Profile photo ofvidlak666 Jan Dvořáček napsal:

    Kdybychom nedodávali ukrajincům zbraně (a oni se chtějí bránit), tak už by Slovensko mělo státní hranici s Ruskem. Co se týče míru, tak ať rusáci vypadnou z Ukrajiny a můžou začít jednání. Český občan rozhodně netrpí kvůli pomoci Ukrajině, pouze má tato pomoc negativní vliv, který je z morálního hlediska žádoucí. Pomoc vždycky něco stojí, pokud nic nestojí, tak se nejdná o pomoc. KDyž někomu řeknu, že se budu za něj modliot, tak mu nepomáhám. Samozřejmě pomoc nemůže zničit pomáhající stranu, ale to se u nás neděje. Co nejvíc škodí našim občanům jsou zelené demagogie EU, emisní povolenky a podobný kraviny, které mají přímý vliv na snižující se budoucí životní úroveň u nás. Se zbylými tématy hovoru s panem Tománkem souhlasím.

JAN TOMÁNEK: KVŮLI PŘEHNANÉ POMOCI UKRAJINĚ, TRPÍ ČESKÝ OBČAN. #18

Jan Tománek (* 14. února 1978 Praha) je český spisovatel, filmový režisér a výtvarník. Je autorem animovaných filmů Kozí příběh – pověsti staré Prahy a Kozí příběh se sýrem. V současné době se věnuje převážně psaní knih.

Datum vydání

2 března, 2023

Délka

36:55

Moderátor

  • Gabriela Sedláčková

Host

  • Jan Tománek

Reviews for JAN TOMÁNEK: KVŮLI PŘEHNANÉ POMOCI UKRAJINĚ, TRPÍ ČESKÝ OBČAN. #18

  • Profile photo ofvidlak666
Posunout nahoru
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze návštěvnosti. View more
Akceptovat
Zamítnout