• Typ:
 • Kategorie:

DOBIÁŠOVÁ: ČESKOTELEVIZNÍ KAUZA S MARKEM WOLLNEREM NENÍ O MŇOUKÁNÍ #5

  • V.O.X. TALK
  • V.O.X. NEWS
Sdílet

Audio verze

Napsat komentář

1 komentář

 1. Jiří Drozd napsal:

  Paní Dobiášová zřejmě dělá svou práci dobře, usuzuji tak podle toho, že vládní úřednictvo jí chce informace tajit a bojí se toho co by mohla najít. Do dnes jsem měl pocit že tito lidé se už opravdu nebojí ničeho. Ptám se, kdyby nebylo čeho se bát a co tajit, bylo by něco tajeno? Když čtu mezi řádky, tak vidím že ty informace jí vždy někdo dá a tak mě to zlehka naplňuje optimizmem, že by tam možná nemusela sedět jen homogenní tlupa bezpáteřních hovad, ale najde se tam i člověk s nějakým morálním kompasem. Doufám že to není jen deziluze a nějací takový lidé nám ještě někde v politice zbyli.
  Dámy, díky za pěkný pořad, zaráží mě že i já naprosto do problému zastavené investigativy nezasvěcený „Franta z horní dolní“ to prostě trefil, když si myslel že se někomu sedsakra nehodilo co reportéři vyšťárali a proto to najednou není na obrazovce a proto je najednou reportérka na jiné televizi.

DOBIÁŠOVÁ: ČESKOTELEVIZNÍ KAUZA S MARKEM WOLLNEREM NENÍ O MŇOUKÁNÍ #5

https://infakta.cz/ – investigativní web, který provozuje reportérka Markéta Dobiášová.
Investigativní novinářka, dramaturgyně, která 15 let pracovala na České Televizi v pořadech jako 168 hodin, 13 komnata a Reportéři ČT. Odešla z mainstreamu a aktuálně provozuje web InFakta.

Datum vydání

15 ledna, 2023

Délka

51:08

Moderátor

 • Gabriela Sedláčková

Host

 • Dobiášová

Reviews for DOBIÁŠOVÁ: ČESKOTELEVIZNÍ KAUZA S MARKEM WOLLNEREM NENÍ O MŇOUKÁNÍ #5

Posunout nahoru
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze návštěvnosti. View more
Akceptovat
Zamítnout