JIŘÍ BERAN: VAKCÍNY PROTI COVID-19: DOBRÝ SLUHA, ALE ŠPATNÝ PÁN #9

  • V.O.X. TALK
  • V.O.X. NEWS
Sdílet

Audio verze

Napsat komentář

1 komentář

 1. Jiří Drozd napsal:

  Zdravím komentářovou sekci, ano on takový podpis charty může být potencionálně problém, jak známe z minulosti, tak už jen proto jsem podepsal, ne každý na to má nastaven morální kompas, po pravdě nejsem si jist že já ho mám, ale opravdu mi vadí umlčování jakéhokoliv názoru, za mě líp vědět co za člověka to stojí přede mnou. Nejsem ten, kdo by se hlásil k PRO 2022, ale já už dostával obuškem v útlém věku za to jakou hudbu mám rád a jaké šaty nosím, myslím že dost bylo korektnosti a není na místě váhat.
  Korektnost, co to je? já vidím význam tohoto slova ve slově lež, přesněji lež do kapsy, ono třeba takové slovo hýždě nebo zadek skrývají stejný význam a popisují stejnou část těla jakou je prdel! Za mě, i ta nejvoňavější prdel ve vesmíru je prostě pořád prdel a označování prdele slovy, jako je zadek, nebo hýždě nic neubere na faktu, že zde mluvíme o prdeli.
  Ne já se rozhodně nebojím říct prdel. Jen bych každému doporučil, aby se přestal bát říkat prdel, při nejmenším je to osvobozující, nazývat věci pravými názvy.
  Je mi líto že tento komentář píši pod video s Jiřím Beranem, ale věřím že on, kterého zcela neironicky považuju za moudrého člověka a jednu z elit tohoto národa, tím spíše pochopí jak je to myšleno.

JIŘÍ BERAN: VAKCÍNY PROTI COVID-19: DOBRÝ SLUHA, ALE ŠPATNÝ PÁN #9

Pozvání přijal prof. Jiří Beran, mimo jiného epidemiolog, vakcinolog a mluvčí Charty 2022. Gabriela ho vyzpovídala ohledně rozdělení společnosti, svobody a lidských práv. Dozvíme se o dehonestační kampani proti němu i o tom, jak se s ní vypořádal. Proč mají lidé strach říkat pravdu? Co byla pro profesora Berana poslední kapka v opatřeních proti Covid-19? Jsou oficiální analýzy dopadů covidových opatření důvěryhodné? Bylo očkování zdravých a dětí zbytečné? Proč je dobré číst detektivky a žít jako vaše babička? Další zajímavé rozhovory najdete na www.voxtv.cz

Datum vydání

6 února, 2023

Délka

48:46

Moderátor

 • Gabriela Sedláčková

Host

 • Jiří Beran

Reviews for JIŘÍ BERAN: VAKCÍNY PROTI COVID-19: DOBRÝ SLUHA, ALE ŠPATNÝ PÁN #9

Posunout nahoru
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze návštěvnosti. View more
Akceptovat
Zamítnout