• Typ:
 • Kategorie:

JAK NIKDY NESLAVIT VÁNOCE! #32

  • PO ŽNÍCH K TURKOVI
  • V.O.X. NEWS
Sdílet

Audio verze

Napsat komentář

10 komentářů

 1. Filip Dobrovolný napsal:

  Ačkoliv tento díl sleduji již pár dní po Štědrém dni, tak jsem si tuto epizodu díky své neformálnosti velice užil. Mohl by Filip v novém díle a v novém roce začít na lehkou notu a to poreferovat jak se měl v Asii a co o nás Asiaté vědí jako o České republice? Děkuji a přeji krásný nový rok všem ve VOX.TV.

  1. Lukáš Pospíšil napsal:

   Skvělý nápad, k tomuto tématu mě napadá například rasismus v J. Koreji. Jmenovitě nepouštění „nekorejců“ do nočních klubů.

 2. Vojtěch Hlavatý napsal:

  Ačkoli si řadu témat chci šetřit do našich vlastních rozhovorů Filipe, malý návrh si zde dát dovolím. V novém roce by bylo moc hezké podrobněji oslavit Winstona a Margaret a hezké povídání by mohlo být také o A . Onassisovi. Hezké Vánoce. ♥️

 3. Boris Letovský napsal:

  Pro mě je mužský šperk nůž 🙂 má i k nožům Filip nějaký vztah nebo historku?

 4. Dominik Šušor napsal:

  Tenhle díl byl hodně zabavnej 😁 dik za to 🙂

 5. Lukáš Pospíšil napsal:

  Filipa bych chtěl vidět, v některé z prezidentských debat, v pozici tazatele.

 6. Martin Navalaný napsal:

  Jsem netušil, že baňky jsou pouze regionální. Gábina tedy opravdu zklamala, ale jako liberál ať si každý dělá po svém. Je pro změnu super když máte „spor“ a jedete trochu do sebe asi i ten alkohol pomohl.

 7. Franta Vomáčka napsal:

  Jako vždy zajímavý a zábavný rozvor, jediné s čím s Filipem nesouhlasím jsou ty ohňostroje a to že lidi řeší jenom zvířata které mají doma. v Praze a všude v přírodě jsou ohňostroji ohrožovány hlavně divoká zvířata.

 8. Aneta Lopez napsal:

  Ja bych se rada vratila k rozhovoru par mesicu zpatky a rada bych se zeptala Filipa, kolik drinku muze zena primout v baru, aby si chlap nemyslel ze je uplne blba, kdyz nevidi, ze to vede k sexu. Kdyz sedim v baru a nekdo mi posle drink na seznameni a pak si prisedne a nabidne se objednat dalsi, kolik je limit pro “souhlasim se seznamenim a konverzaci, ale nebudu s tebou dnes spat?”, protoze nemam absolutni problem utracet svoje penize, ale taky nechapu, proc bych mela spat s nekym, kdo mi koupi par drinku. To me pak dela lacinejsi nez ktedaja prostitutka 😂 Takze, kdyz se potkame, kolikaty drink musim odmitnout abych ti nevyslala falesne signaly? 😂

JAK NIKDY NESLAVIT VÁNOCE! #32

Ve speciálním vánočním 32. dílu pořadu „Po žních k Turkovi“ Filip Turek s Gabrielou Sedláčkovou proberou nejen Filipův názor na nošení santovských čepic, ekologii, pravicové ideály nebo postapokalyptické vize.
Zakáže nám evropská unie Vánoce?

Datum vydání

25 prosince, 2022

Délka

40:28

Moderátor

 • Filip Turek
 • Gabriela Sedláčková

Reviews for JAK NIKDY NESLAVIT VÁNOCE! #32

10 Reviews
Posunout nahoru
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, k poskytování funkcí sociálních médií a k analýze návštěvnosti. View more
Akceptovat
Zamítnout